Lolaybet Para Yatırma

Lolaybet Para Yatırma
Online oyunlarıyla üyelerine Papara, Ecopayz ve Cep Bank oyun türleri üzerinden ödemeler için hizmet veren firmada yaş sınırı bulunuyor. Lolaybet para yatırma işlemleri için hesabınıza 20 Türk Lirası’ndan yüksek miktarlarda yatırımı 15 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Eski Hollanda Antilleri Curacao 8048 / JAZ lisans numarası bulunan sayfanın sanal oyunları ve canlı oyunları, yatırımın ardından oynanabiliyor.
Lolaybet Para Yatırma Yöntemleri
Lolaybet para yatırma amacıyla belirlediği tüm ödeme yöntemlerinde, komisyonsuz bir şekilde deposit işlemlerine izin veriyor. En çok ilgi gösterilen oyun türleri için son adresinde yayın yapan Lolaybet, üyelerine en az 20 Türk Lirası yatırım olanağı sağlıyor. Aşağıda yer alan minimum para yatırma seçeneklerinin site bünyesinde mobil cihazlardan ve bilgisayardan yatırım için kullanılması mümkündür;
Paykasa
Ecopayz
Papara
Cep bank mobil ödeme
Banka havalesi
Lolaybet Yatırım Limitleri
Canlı bahis yayınlarıyla binlerce kişinin oyun oynamasını sağlayan Lolaybet sitesi, minimum 20 Türk Lirası değerinde yatırıma uygundur. Lolaybet para yatırma amacıyla Papara, banka havalesi, Ecopayz ödeme yöntemlerinde Türk Lirası olarak belirlenen limitleri kullanabilirsiniz. Müşteriler, telefondan ve bilgisayardan erişime uygun olan son adreslerde hoş geldin bonusu için minimum 50 TL yatırım şartına sahiptir. An itibariyle Ecopayz ve Papara’nın minimum deposit işlemlerini 20 Türk Lirası ve üzerinde yapabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Menü